Вступ до аспірантури

за програмою підготовки PhD

Підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів в інституті проводиться в аспірантурі та докторантурі за наступними спеціальностями у сфері технічних наук:

Спеціальність 134 АВІАЦІЙНА ТА РАКЕТНО-КОСМІЧНА ТЕХНІКА

Прийом документів до вступу до аспірантури у 2023 році

1. З 22 травня по 07 липня 2023 року – прийом документів до вступу до аспірантури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2023 році.

Правила прийому до аспірантури КПІ ім.Ігоря Сікорського

Вступник має подати такі документи особисто у відділі аспірантури та докторантури КПІ ім. Ігоря Сікорського або електронною поштою з накладанням кваліфікованого електронного підпису.

Перелік документів, що подаються для вступу до аспірантури:

• заява про допуск до участі у конкурсному відборі на навчання в аспірантурі подається на ім’я ректора (бланк заяви розміщений у розділі «Документи та посилання»);
  • заява про допуск до складання вступних іспитів до аспірантури;
  • анкета (бланк знаходиться у розділі «Документи та посилання»);
  • копія диплома магістра (спеціаліста);
  • копія додатку до диплому магістра (спеціаліста);
  • мотиваційний лист;
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків*;
  • копію військово-облікового документа – (для військовозобов’язаних – військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобов’язаного, а для призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць) з відміткою військово-мобілізаційного відділу КПІ ім. Ігоря Сікорського;
  • копія паспорту (1, 2 сторінки та сторінка з реєстрацією)*;

або за наявністю паспорту нового зразка:

• копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
  • витяг з реєстру територіальної громади з вказаним з вказаним місцем реєстрації;

Усі копії документів засвідчуються відділом аспірантури та докторантури КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Копії документа, що посвідчує особу та військового квитка не підлягають засвідченню. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.

З метою оптимізації витрат Вашого часу пропонується наступна послідовність подання документів для вступу до аспірантури (по кроках):

1.1. Отримати згоду на наукове керівництво від майбутнього наукового керівника (усно, шляхом співбесіди) та визначитись щодо напрямку майбутніх досліджень;

1.2. Про свої наміри вступати до аспірантури необхідно повідомити з 22 травня 2023 року шляхом заповнення Google-форми

1.3. Підготувати документи відповідно до переліку (у тому числі - 2 копії військового документу), та виконати відповідні узгодження документів у військово-мобілізаційному відділі університету (корп.№31).

1.4. Подати документи до відділу аспірантури та докторантури.

Адреса: кiмната 247, 1 корпусу
Телефон: (044) 236-21-49

Приймальні години відділу аспірантури та докторантури:

9.00-10.00 та 14.00-17.00

Наша адреса: м. Київ, вул. Боткіна 1, Корпус 28 к.214

Our address: Kyiv, street Botkin 1, Building 28 room 214

Контактний телефон/Contact phone: +38 044 204 86 33

В. о. завідувача кафедри: Бондаренко Олександр Миколайович

кімната 214, корпус 28

Пошта кафедри / Mail: arb.iat@kpi.ua

Сайт кафедри / Веб-сайт:  arb.kpi.ua

Notice: Constant _JEXEC already defined in /var/www/clients/client432/web512/web/index.php on line 53