Пропонуємо вашій увазі для обговорення

ОСВІТНЬО-НАУКОВУ ПРОГРАМУ
третього (наукового) рівня вищої освіти

Авіаційна та ракетно-космічна техніка

(Aviation and aerospace technologies)

за спеціальністю 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка
галузь знань 13 Механічна інженерія
кваліфікація Доктор філософії з авіаційної та ракетно-космічної техніки

ЗБЕРЕГТИ ФАЙЛ З ПРОГРАМОЮ

ВРАХОВАНО:

Відгуки, рецензії, пропозиції та рекомендації стейкхолдерів, керівників та провідних фахівців профільних підприємств, зокрема, Дніпровського національного університету. Національного аерокосмічного університету (ХАІ). Південного машинобудівного заводу. Державного підприємства «Антонов», ТОВ «Прогрес-Україна», .ДП ДержККБ “Луч”.

Оновлення освітньої програми полягають у врахуванні наказу Про організацію та планування освітнього процесу на 2024-2025 н.р.

Оновлення освітньої програми погоджено зі стейкхолдерами, надані на програму позитивні відгуки зберігають свою актуальність.

Освітню програму обговорено після надходження всіх побажань та пропозицій, схвалено на розширеному засіданні кафедри авіа- та ракетобудування (протокол № 6  від 01 березня 2024 р.)

Пропозиції та зауваження можете надіслати

Наша адреса: м. Київ, вул. Боткіна 1, Корпус 28 к.214

Our address: Kyiv, street Botkin 1, Building 28 room 214

Контактний телефон/Contact phone: +38 044 204 86 33

В. о. завідувача кафедри: Лук’янов Петро Володимирович

кімната 206д, корпус 28

Пошта кафедри / Mail: arb.iat@kpi.ua

Сайт кафедри / Веб-сайт:  arb.kpi.ua

Please publish modules in offcanvas position.

Notice: Constant _JEXEC already defined in /var/www/clients/client432/web512/web/index.php on line 53