Антонов та кафедра АРБ: співпраця розвивається

Державне підприємство (ДП) «Антонов» та кафедра авіа- та ракетобудування (АРБ) КПІ імені Ігоря Сікорського розвивають плідну співпрацю у рамках договору про дуальну освіту.

Наприкінці жовтня ДП «Антонов» відвідали студенти-іноземці групи АЛ-94 кафедри АРБ. Студентів супроводжували викладачі кафедри: провідний інженер-конструктор ДП «Антонов» Конотоп Дмитро Ігорович та інженер-конструктор ДП «Антонов» Предаченко Костянтин Олегович.

Підприємство гостинно зустріло делегацію, були проведені екскурсії з перекладачем по території, зокрема, відвідали: зал статичних випробувань, пілотажні стенди, відділ технології та дослідження композиційних матеріалів а також відділення аеродинаміки.

В кожній локації зі студентами спілкувалися провідні спеціалісти та керівництво відділів, відповідаючи на численні запитання. Студентам було продемонстровано сучасне обладнання для виготовлення та випробування конструкцій із композиційних матеріалів, показано продувку моделі літака в аеродинамічній трубі. Неймовірні враження отримано від симулятора Ан‑124: кожен студент відчув себе справжнім пілотом.

Співпраця продовжується, хоча, на жаль, впливають карантинні обмеження для проведення повноцінних занять на підприємстві, що буде корисно для обох сторін співробітництва.

Наша адреса: м. Київ, вул. Боткіна 1, Корпус 28 к.214

Our address: Kyiv, street Botkin 1, Building 28 room 214

Контактний телефон/Contact phone: +38 044 204 86 33

В. о. завідувача кафедри: Бондаренко Олександр Миколайович