Науково-педагогічний склад


Професор, доктор технічних наук

Зображення контакту
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Викладає:

  • Конструкція літального апарату;
  • Конструювання літального апарату;
  • Технологія виготовлення літального апарату;
  • Математичні методи оптимізації аеродинамічних характеристик літального апарату;
  • Робота над магістерською дисертацією.

  Доктор технічних наук, професор кафедри. Член вченої ради механіко-машинобудівного інституту та університету, а також спеціалізованої вченої ради Д 26.062.06 Національного авіаційного університету по спеціальності 05.07.02 – проектування, виробництво та випробування літальних апаратів. Сухов В. В. – Лауреат Державної премії у галузі науки та техніки 1993 р.

Закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю «Виробництво літальних апаратів» кваліфікація за дипломом: «інженер-механік».

Працював на Київському авіаційному заводі, Українському філіалі НІАТ, Українському науково-дослідному інституті авіаційної технології, дослідно-конструкторського бюро «Авіації загального призначення», інституті машин і систем, інституті спеціальних систем і технологій. Займав посади старшого інженера, провідного інженера, старшого наукового співробітника, керівника сектору, заступника начальника інституту по науковій роботі, заступника керівника «Дослідно-конструкторського бюро «Авіації загального призначення», заступником директора «Інституту машин і систем», директором київського філіалу «Інституту спеціальних систем і технологій».

 

Протягом всіх років роботи на підприємствах та інститутах займався науково-технічними проблемами технологічного забезпечення процесу створення і виробництва нових зразків авіаційної техніки: Ан-72, Ан-74, Ан-30, Ан-124, Ан-25, Ан-70, а також проблемами утилізації авіаційної техніки та боєприпасів.

 

У 1978 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Исследование газовзрывного процесса с многоимпульсным инициированием детонации метано-кислородной смеси» (спеціальність 05.14.04 – промислова теплоенергетика).

 

У 1997 році захистив докторську дисертацію на тему «Наукові основи формування конструктивно-технологічного вигляду деталей заготівельно-штампувального виробництва в авіабудуванні» (спеціальність 05.07.02 – технологія виробництва літальних апаратів).

 

Є автором монографії:

Сухов В. В. Оптимизация конструктивно-технологического облика деталей заготовительно-штамповочного производства в авиастроении. – К.:Техніка, 1997.–161 с.

 

 Співавтор навчального посібника:

  • Заготівельно-оброблювальні технології у виробництві аерокосмічних літальних апаратів. Підручник. Частина І / Г.Ф. Арістов, Т. І. Глєбов, В. М. Кобрін, В. В. Сухов, І. Г. Федосенко, В. О. Щербина. Під ред. д-ра техн. наук, професора В. М. Кобріна.–Харьків-Київ:1999.–220 с.
  • Заготівельно-оброблювальні технології у виробництві аерокосмічних літальних апаратів. Підручник. Частина ІІ / Г. Ф. Арістов, Т. І. Глєбов, В. М. Кобрін, В. В. Сухов, І. Г. Федосенко, В. О. Щербина. Під ред.. д-ро техн.. наук, професора В. М. Кобріна. –Харьків–Київ: 2001.–310 с.

 

В. В. Сухов є співавтором 98 авторських свідоцтв та патентів СРСР і України. Він має 95 наукових публікацій, із них 58 у фахових та наукометричних виданнях.

Із 2007 року працює у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на посаді професора кафедри «Приладів та систем керування літальними апаратами».

Із 21 квітня 2016 р. до 30 червня 2018 р. – професор та виконуючий обов’язки завідувача кафедри «Приладів та систем керування літальними апаратами», а з 1 липня 2018 р. і до весни 2020 року– виконував обов’язки завідувача кафедри «Авіа- та ракетобудування» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Наша адреса: м. Київ, вул. Боткіна 1, Корпус 28 к.214

Our address: Kyiv, street Botkin 1, Building 28 room 214

Контактний телефон/Contact phone: +38 044 204 86 33

 

В. о. завідувача кафедри: Бондаренко Олександр Миколайович

  кімната 214, корпус 28

Пошта кафедри / Mail: arb.iat@kpi.ua

Сайт кафедри / Веб-сайт:  arb.kpi.ua


Notice: Constant _JEXEC already defined in /var/www/clients/client432/web512/web/index.php on line 53